Samotný výpis noviniek z demo administrácie:


Nabídka práce Obrázok článku

Advokátní kancelář AVKP se sídlem v Hradci Králové přijme do svého týmu absolventa/absolventku právnické fakulty v magisterském studijním programu, obor právo, na pozici advokátního koncipienta a studenta/studentku právnické fakulty (minimálně ve 4. ročníku) na pozici praktikanta.

Požadujeme aktivní přístup k profesi a zájem na rozvoji znalostí a zkušeností v oboru, schopnost samostatného úsudku, spolehlivost, pečlivost, profesionální vystupování a komunikativnost. Znalost platného práva, práce s PC a řidičský průkaz skupiny B samozřejmostí. Aktivní znalost cizího jazyka výhodou. Praxe není podmínkou.

Nabízíme zázemí zavedené advokátní kanceláře s generální praxí v centru města, práci v příjemném kolektivu, různorodost právních odvětví i klientely, komplexní výchova a vzdělávání v profesi advokáta, ohodnocení dle schopností, v případě vzájemné spokojenosti možnost uplatnění po dokončení studia, resp. koncipientské praxe . 

Nástup možný ihned, případně po zkouškovém období. U studentů pracovní doba dohodou. V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy, včetně motivačních dopisů na e-mailovou adresu: recepce@avkp.cz

http//:studiokno.cz 25.01.2018 08:31 • Komentáře (0)


  jsahd fkjs   jsahd fkjs  Obrázok článku

  jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs   jsahd fkjs 

http//:studiokno.cz 06.11.2017 11:35 • Komentáře (0)


Izi Obrázok článku

Jsem nejlepší čurák na světě

http//:studiokno.cz 12.08.2017 02:45 • Komentáře (0)


Test Obrázok článku

chce to lepší editor jinak ok. 

http//:studiokno.cz 22.07.2017 12:21 • Komentáře (0)


kaktus1 Obrázok článku

asfasfaf

oveška

 

 

http//:studiokno.cz 09.07.2017 22:25 • Komentáře (0)


Nominál Obrázok článku

mincovma Sv. Vít a její ražby...............

http//:studiokno.cz 09.07.2017 22:15 • Komentáře (1)


« prev | 1 2 3 4 5 6 7 8 | next »

Powered by MNews!